Aktualności
Aktualności


Nowy Dyrektor Caritas Diecezji Włocławskiej ks. Jacek Kędzierski
środa, 07 kwietnia 2021 19:00

Z radością chcieliśmy przywitać nowego Dyrektora Caritas Diecezji Włocławskiej ks. Jacka Kędzierskiego(kapłana diecezji Innsbruck w Austrii), który z dn. 01.04.2021r. przejmie tą funkcję zastępując ks. Janusza Bartczaka.
Serdecznie gratulujemy nominacji i życzymy dużo obfitości łask bożych, wszelkiej pomyślności w realizacji zadań na nowo powierzonym stanowisku, kolejnych wspaniałych osiągnięć i sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy :D:D:D
życzy Dyrekcja, pracownicy i wychowankowie Domu Dziecka Caritas Diecezji Włocławskiej

 
Podziękowania za pracę dla Dyrektora ks. Janusza Bartczaka
środa, 07 kwietnia 2021 18:56

Chcieliśmy serdecznie podziękować ks. Januszowi Bartczakowi za wspaniałą współpracę, zaangażowanie i serce włożone w działania mające na celu dobro dziecka oraz za otwartość i życzliwość która w szczególny sposób przyczynia się do realizacji naszych planów i przedsięwzięć. Życzymy dalszych sukcesów, osobistej satysfakcji i ludzkiej wdzięczności.

Z wyrazami uznania: Dyrekcja i Pracownicy Domu Dziecka im. ks. Bp. W. Owczarka Caritas Diecezji Włocławskiej

 
Życzenia wielkanocne
środa, 07 kwietnia 2021 18:55

Niech te Święta Wielkanocne będą pełne nadziei i wiary,

Niech Chrystus Zmartwychwstały przyniesie

wiosenne kwiaty zdrowia, radości, spokoju i szczęścia.

Ciepłych, pełnych radosnej nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego,

rodzinnego ciepła, radosnych spotkań przy wielkanocnym stole

oraz smacznego święconego jajka

życzy Dyrekcja, pracownicy i wychowankowie Domu Dziecka im. ks. Bp. W. Owczarka Caritas Diecezji Włocławskiej

 

 
Zajęcia sensoryczne
środa, 07 kwietnia 2021 18:38

15.03.2021r. nowy tydzień zaczął się wspaniale. Podopieczni naszej placówki uczestniczyli w warsztatach sensorycznych prowadzonych przez Panie animatorki z Klaunolandii. Każde dziecko małe i duże z pomocą wychowawców podczas warsztatów wykonało dla siebie swojego brokatowego slima. Mieliśmy okazje dowiedzieć się jak powstaje taki, '' glutek''od podstaw. Po wykonaniu za pomocą słomek dzieci robiły ogromne banki ze slima. Ugniatały je, formowały w rożne kształty. Zabawy nie było końca.  Uśmiechy na twarzach dzieci są nie do opisania. To po prostu trzeba zobaczyć. Zajęcia sensoryczne wpływają na zmysły naszych dzieci oraz rozwój poprzez zabawę dlatego tez zajęcia systematycznie będą wdrażane w ich plan rozwoju.

 
Bal karnawałowy
piątek, 26 lutego 2021 15:25

30.01.21. Odbył się w naszej placówce Bal Karnawałowy. Bal był przepełniony ogromną radością i wielką zabawą na której dzieci świetnie się bawiły i mogły oderwać się choć przez chwilę od nauki i swoich codziennych obowiązków. W trakcie zabawy dzieci mogły odpocząć i skorzystać z małego poczęstunku przygotowanego między innymi dla nich. Bal Karnawałowy został przypieczętowany licznymi konkursami, które wywołały jeszcze większy uśmiech na twarzach dzieci. Dzieci były poprzebierane w różne ciekawe bajkowe stroje. Zabawa dla naszych podopiecznych była udana, dzięki czemu dobre wspomnienia zostaną w nich na bardzo długo. :D:D:D

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 64