Aktualności
Aktualności


I Komunia Św. Oskara S.
poniedziałek, 09 maja 2011 21:17

W dniu 08.05.11r. nasz wychowanek Oskar S.po raz pierwszy przyjął Ciało i Krew Pana Jezusa, w postaci małego, białego opłatka, podczas Komunii Świętej. W tym uroczystym i przepięknym dniu życzyliśmy Oskarowi żeby zawsze kroczył drogą Jezusową czyli drogą prawdy, miłości i wiary.

 
ŚWIĘTA WIELKANOCNE 2011
środa, 20 kwietnia 2011 20:39

 

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych wszystkim odwiedzającym naszą stronę,

składamy najserdeczniejsze życzenia:

dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa,

mnóstwo wiosennego optymizmu,

oraz samych sukcesów

składa Dyrektor, pracownicy oraz wychowankowie Domu Dziecka!!!! :D:D:D

 

 

 
18-te urodziny Alicji
sobota, 02 kwietnia 2011 23:19

26.03.11 - w tym dniu Alicja skończyła 18 lat.:) Z tejże okazji w domu została zorganizowana uroczystość, były również życzenia, prezenty, pyszny tort i oczywiście 18-ście klapsów..;) Z całego serca życzymy naszej Alicji szczęścia, radosnych dni, ukończenia szkoły, znalezienia wymarzonej pracy oraz żeby na swojej drodze spotykała samych życzliwych ludzi. :):)

 
I dzień wiosny
niedziela, 27 marca 2011 16:23

21.03.11.- to I dzień wiosny. Wraz z wychowankami powitaliśmy go twórczo i na sportowo. Na początku lepiliśmy figurki z masy solnej, były piękne aniołki, serduszka, itp. Następnie udaliśmy się na boisko. Pogoda w ten dzień dopisywała więc mogliśmy pograć w piłkę nożną, również ćwiczyliśmy, żartowaliśmy. Jednogłośnie możemy powiedzieć że powitaliśmy wiosnę wesoło i radośnie. :D

 
Wyjazd do Gdańska
poniedziałek, 14 marca 2011 22:19

W dn. 11-13.03.2011r. nasze wychowanki Joasia i Marta udały się z wraz z p. Ewą i s. dyr. Katarzyną do Gdańska w ramach nagrody za uzyskanie przez dziewczęta wyróżnienia w konkursie plastycznym pt. „W świecie moich marzeń jest miejsce na kolorową tajemnicę”. Konkurs ten był ogłoszony przez „Centrum Arrupe” w Gdyni, a skierowany do podopiecznych Domów Dziecka  z Polski, Ukrainy i Białorusi. W związku  z tym konkurencja była ogromna,  tym bardziej cieszy fakt, że prace naszych dziewcząt zostały wyróżnione. Podczas wyjazdy nie brakowało atrakcji. Przede wszystkim prace wszystkich laureatów i wyróżnionych osób stworzyły piękną wystawę, którą mogliśmy wszyscy podziwiać. Dziewczęta były bardzo szczęśliwe widząc swoje prace oprawione w ramki i wystawione do oglądania przez licznych gości. Odbyła się również konferencja naukowa pt. ”Sfeminizowane wychowanie” oraz warsztaty plastyczne, podczas których dziewczęta mogły jeszcze bardziej poszerzyć swoje umiejętności manualne. Po obiedzie wszyscy razem udaliśmy się na Stare Miasto do Gdańska, by podziwiać jego piękno. Nie zabrakło oczywiście pamiątkowych zdjęć przy Neptunie czy w Zatoce Gdańskiej , Stoczni Gdańskiej i pomniku „Trzech Krzyży. Obowiązkowo byliśmy również nad morzem, gdzie spacerowaliśmy po molo i wzdłuż brzegu wdychając zdrowe, nadmorskie powietrze. Na plaży zostawiliśmy po sobie ślady w postaci pięknych rysunków w piasku ;) Zdjęcia z tego wydarzenia można obejrzeć w naszej galerii w zakładce Gdańsk 2011.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 następna > ostatnia >>

Strona 61 z 67